من می خواهم
جهان را به لرزه بیاورم.

خلاقیت به معنی مرتبط و متصل کردن موارد مختلف به یکدیگر است.

maxphone-image-iphone003-min
maxphone-image-iphone003-min-min
سخنی از بنیان گذار اپل

استیو جابز

طراحی یک محصول با تمرکز بر روی رفتارهای یک قشر از جامعه کار بسیار دشواری است. در خیلی مواقع مردم نمی دانند چه چیزی می خواهند تا زمانی که شما آنها را متوجه نیاز و خواسته شان نمایید و محصولی که لازم دارند را به نمایش در بیاورید.
5

متفاوت بیندیش

كی از قدیمی‌ترین شعارهای تبلیغاتی محبوب‌ترین شركت كامپیوتری اپل در میان كاربران است كه در حقیقت پایه و اساس تولیدات این شركت هم قرار گرفت.

اختراع دوباره موبایل

اولین برندی که از صفحه نمایش لمسی برای گوشی تلفن همراه استفاده کرد
maxphone-iphone-image-10-min
maxphone-iphone-image-9-min

آیفون (به انگلیسی: iPhone) یک گوشی تلفن هوشمند همراه است که در روز ۲۹ ژوئن ۲۰۰۷ (۸ تیر ۱۳۸۶) توسط استیو جابز، مدیر عامل وقت شرکت اپل معرفی شد.

آیفون صفحه‌کلید ندارد و فقط از یک کلید home برخوردار است که با فشردن آن کاربر به صفحه اصلی یا خانه منتقل می‌شود. از صفحه حساس لمسی بهره می‌گیرد، که می‌توان با آن تایپ کرد، شماره گرفت و برنامه‌های گوناگون مبتنی بر وب و سیستم‌عامل آی‌اواس، را اجرا کرد.

آیفون دارای یک صفحه نمایش ۳٫۵ اینچی است (البته آیفون ۵، دارای صفحه نمایش ۴ اینچی است)، ارتفاع آن ۴٫۵ اینچ، عرض آن ۳٫۴ اینچ و ضخامتش ۰٫۵اینچ است.

سیستم‌عامل این گوشی بر مبنای مک اواس است و آی‌اواس نام دارد. آی‌فون از مرورگر وب سافاری (همچنین مرورگر مک آواس) بهره می‌گیرد.

مکس فون افتخار دارد که برای شما عزیزان قطعات یدکی محصولات آیفون را از طریق همین وب سایت به شما ارائه نماید و در اسرع وقت تقدیمتان نماید.

maxphone-iphone-image-12-min
maxphone-iphone-image-11-min
عوامل سازنده اپل
سخنان برگزیده های آیفون