تعویض گلس گوشی

گلس تعمیراتی یا گلس (فنی)

گلس تعمیراتی یا گلس (فنی)چیست؟

یکی از انواع قطعات گوشی همراه گلس تعمیراتی یا گلس (فنی) می باشد. این محصول به شیشه ای گفته می شود که در حین ساخت بر روی ال سی دی با کمک چسب قرار می گیرد. گلس تعمیراتی نام های متفاوتی دارد که عبارتند از:

ادامه مطلب

تفاوت تاچ ال سی دی اصلی و فیک

تفاوت تاچ ال سی دی اصلی و فیک

وقتی تصمیم به تعویض تاچ ال سی دی گوشی خود می گیرید، گزینه های مختلفی پیش رویتان هستند. در واقع صفحات نمایش و تاچ های موجود در بازار از لحاظ جنس و کیفیت با هم تفاوت هایی دارند که آنها را با نام های اصلی یا فیک می شناسند.

ادامه مطلب

علت شارژ نشدن گوشی

علت شارژ نشدن گوشی

چنانچه تلفن همراه تان شارژ نمی شود، نگران این مسئله نباشید! در ادامه این مطلب نکات و توضیحات مهمی در مورد علت شارژ نشدن گوشی به شما می دهیم و ترفندها و روش های مختلفی ذکر می کنیم که به واسطه آن ها می توانید گوشی خود را شارژ کنید.

 

ادامه مطلب

مشکلات بعد از تعویض تاچ ال سی دی گوشی

مشکلات بعد از تعویض تاچ ال سی دی گوشی

چنانچه ال سی دی فعلی موبایل تان شکسته و از مشکلات بعد از تعویض ال سی دی گوشی اطلاعی ندارید، ما در ادامه نکاتی کاربردی و مهم در مورد این موضوع مطرح می کنیم که کمک تان می کنند این مشکلات را برطرف کنید.

ادامه مطلب

آشنایی با قطعات موبایل

 در سال های اخیر به دلیل ساخته شدن موبایل ها با امکانات مختلف، باعث شده که قطعات موبایل هم با یکدیگر تفاوت هایی داشته باشند. این تغییرات از جهاتی خوب ولی از جهات بسیار زیادی منجر به ایجاد شدن ریسک هایی در هنگام تعمیرات موبایل شده است. طوری که تعویض کردن قطعات موبایل برای استفاده کنندگان موبایل بسیار مسئله ای جدی باشد.

ادامه مطلب

کاهش تعرفه واردات قطعات موبایل از 15 درصد به 5 درصد

به گزارش خبرنگار گروه علمی و دانشگاهی خبرگزاری فارس ، حجت عابدی اصل ، تولید گوشی بومی در کشور اکنون بیش از هر زمان دیگری مورد توجه دولت قرار گرفته است. شیوع کرونا، دورکاری، آموزش مجازی و مسائلی بسیاری از این دست، باعث شده گوشی تلفن‌همراه جزء جدانشدنی زندگی افراد شود.همچنین با توجه به افزایش لحظه‌ای تلفن‌همراه در بازار به دلایل مختلف، تولید گوشی بومی بیش از گذشته سرعت گرفته است. تا جایی که رئیس جمهوری و وزیر ارتباطات بارها بر این مساله تاکید کردند.تولید پایدار تلفن‌همراه داخلی از دغدغه‌ها و مطالبات عمومی چند سال اخیر بوده که هیچ‌گاه به سرانجام نرسیده است.

ادامه مطلب

اعتماد به تعمیرات در آشفته بازار تعمیرات موبایل

 به‌طورکلی تعمیرات وسایل دیجیتالی از اهمیت بالایی برخوردار است.
به گزارش ایسنا، بنابراعلام آروند، این نوع از تعمیرات باید حتماً توسط افراد خبره و متخصص در جایی که قبلاً در آن‌جا تعمیرات انجام داده‌اید و یا مطمئن هستید که در زمینه‌ی تعمیرات حرف اول را می‌زنند و حرفه‌ای هستند، انجام شود.

ادامه مطلب